Organizační záměr pro Sedmý ráj: Za Branou

Během letošního jarního dílu se budete moci stát jedním z odvážných průzkumníků. Ti byli vybráni, aby podnikli první kroky skrz Bránu Draků, jak tento nově objevený objekt národy nazvaly. Co tato výprava přinese a jaké budou její krůčky v novém, neprobádaném kraji? Jaké úkoly dostanou na cestu a jaká úskalí se před nimi objeví po průchodu? Nejen tyto otázky se vám všem jistě zodpoví v květnu 2022.

Jen krátkou dobu po objevení Brány Draků se stalo území kolem ní přísně kontrolovaným místem. Všechny národy i řády začaly jednat, jaké by měly být kroky, jež přinesou poznání a šanci dostat se z věčného koloběhu kataklyzmat na zanikajícím a zničeném Salinanu. Už první kvapné pokusy o průzkum světa za branou přinesly důležitou zprávu: Nový svět je obyvatelný, otevřený a živý! Národy zasedly kolem jednoho stolu a po důkladných jednáních se rozhodly sestavit první výpravu, která projde a prozkoumá alespoň kousek cesty ležící před všemi, kteří se rozhodnou stát novými kolonizátory. Těmito průzkumníky budete nyní vy.

Ať už jste byli zvyklí na své postavy z předchozích dílů, nebo chcete vyzkoušet i něco nového, či teprve poprvé pojedete na naši akci, tento ročník je pro vás příležitostí. Na jarním dílu nelze pokračovat za původní postavy. Tato možnost bude otevřena opět až v září v závislosti na tom, jakým způsobem ovlivníte při jarním běhu oba světy. Nyní se stanete členy první průzkumné výpravy a jedněmi z těch, jejichž noha došlápne do nového světa.

Dost tedy váhání, znovu nastal čas vstoupit do světa Sedmého ráje a udělat první krůček skrze Bránu…

Organizační tým

Jméno Příjmení "Přezdívka"

Jméno Příjmení "Přezdívka"