REGISTRACE Sedmý Ráj: Jeden klan

Zde naleznete potřebné informace k registraci na nejbližší ročník Sedmého Ráj, který se odehraje v datu 14. až 17.září 2023.

Pozor! Akce pro rok 2023 je ZRUŠENÁ!

Registrační poplatek

Na hru Sedmý Ráj je třeba se předem registrovat a zaplatit účastnický poplatek.

Vyslyšeli jsme vaši zpětnou vazbu i prosby a tak pro zářijový díl Sedmého Ráje platí tyto možnosti a platby:

(Více i v sekci Info / Září)

  • 900 CZK – pro hráče, kterým stačí ke hře jen pochutiny a stravu si řeší sami
  • 1.200 CZK – pro hráče, kteří si přejí plný servis jídla během hry (jako vždy)
  • 600 CZK – pro “bestiář” a takto označené Frakce ve výběru postav

Platbu proveďte na účet: 670100-2203760885/6210 nejpozději do tří týdnů od přihlášení, maximálně však do 1.9.2023 včetně.

Registrační poplatek vracíme při zrušení registrace do 13.8.2023 (včetně). Po tomto datu je možné už jenom za sebe najít náhradníka.

Do 31.7.2023 je třeba, aby naplněna minimální potřeba 30 zaplacených hráčů. Pokud tak nenastane, budeme muset letošní díl o něco odložit (na rok 2024 – přesunovat akci již po druhé by byla škoda, že?).

 

Jak na to?

Každý hráč vyplní registrační formulář s iniciálami, výběrem postavy a pár dalšími dotazy, které na vás pro zlepšení hry máme. 

S registrací neváhejte, počet účastníků je omezený i přes minimální počet. A to jak v daných frakcích, tak celkově. Frakce, které se naplní, budou z registrace vyjmuty a již za ně nebude možno se hlásit. Prosím, emaily jako “A nešlo by ještě jedno místo navíc.” nemáme rádi. 

Odkaz na registrační formulář je ZDE

Odkaz na medailonky postav je ZDE

Odkaz na seznam přihlášených je ZDE

 

Postavy a frakce

Na letošní díl je možnost registrovat se za postavy tří druhů dle toho, kdy a jak se dostali skrze Bránu do nového světa. Veškeré další informace, co a jak, i výběr postav a frakcí s jejich popiskem naleznete právě v odkaze na postavy (výše).

Zcela narovinu: Frakce jsou skupiny s podobnými cíli a zájmem pocházející z daných uskupení. To, že je možné, někdy až nutné spolupracovat (a hrát společně či mezi sebou), snad nemusíme říkat. Proto i dotazy “A nemůžu být Lumení ass-ass-in v plátech z Hvězdy?” si také dvakrát rozmyslete, než napíšete. 

 

Kroky po registraci

Registrace je prvním krokem k účasti na Sedmém Ráji. Po vytvoření, dopsání a zkonzultování postavy vám bude postava potvrzena a následně v průběhu příprav ročníku obdržíte dodatečné informace k postavě. To znamená dovednosti, znalosti, nějaké ty nápovědy, intriky… prostě vše, co k živoucímu charakteru patří.

A pak už jen zbývá si vše přečíst, zabalit se a přijet si užít Sedmý Ráj: Jeden klan. Nechť vaše kroky skrze Bránu Draků vedou do nového vysněného kraje.

Váš nadšený a těšící se Org tým

 

 

 

Organizační tým

Jméno Příjmení "Přezdívka"

Jméno Příjmení "Přezdívka"