REGISTRACE Sedmý ráj: Za Branou

Zde naleznete potřebné informace k registraci na jarní ročník Sedmého ráje.

Důležité sdělení!

Registrace za Vojáky i Zázemí byla aktuálně ukončena, neboť jejich počet ve výpravě je naplněn.

Otevřena znovu bude pouze v případě, že některému již přihlášenému hráči registrace propadne, například z důvodu nezaplacení registračního poplatku.

Je možné se registrovat už jen za Dálkaře/bestiář.

 

Registrační poplatek

Na hru Sedmý ráj je třeba se předem registrovat a zaplatit účastnický poplatek:

600,- Kč pro Vojáky a Zázemí, 400,- Kč pro Dálkaře / bestiář (detaily v sekci ”Info – Květen”). 

Platbu proveďte na účet: 670100-2203760885/6210 nejpozději do tří týdnů od přihlášení. 

Registrační poplatek vracíme při zrušení registrace do 1.4.2022 (včetně). Po tomto datu je možné už jenom za sebe najít náhradníka.

 

Jak na to?

Každý hráč vyplní registrační formulář s iniciálami, výběrem postavy a pár dalšími dotazy, které na vás pro zlepšení hry máme. 

S registrací neváhejte, počet účastníků je omezený. Kapacita pro jarní díl je 40 odvážných mužů i žen.

Odkaz na registrační formulář je ZDE

Odkaz na medailonky postav je ZDE

Odkaz na seznam přihlášených je ZDE

 

Výběr postav

Na jaře je možnost registrovat se za postavy tří druhů, či spíše tři sekce z První průzkumné výpravy. Projdete-li si medailonky, obrázek si uděláte velmi rychle sami.

Vojáci – skupina, jak již název napovídá, má zajistit výpravě bezpečí. Můžeme zde nalézt bojovníky, ale i jinak zkušené jedince zvyklé na vojenský život.

Zázemí – sekce, která se má postarat o veškeré potřebné zázemí. Ať už se jedná o zásobování, péči o zraněné, distribuci znalostí, nebo odhalování, kam to vlastně všichni dorazili, za doprovodu vojáků.

Dálkaři / bestiář – dálkaři jsou skupina jednotlivců, která často vyráží na průzkumné výpravy a snaží se získat informace pro ostatní. Ve chvíli, kdy odejdou na takovouto výpravu, proměníme je v bestiář k zahrání rozličných připravených rolí. Po skončení jejich angažmá se vrátí zpět do hry jako své postavy a přinesou například nové a zajímavé informace pro zbytek výpravy do hry.

 

Přenos postavy

Pro jarní díl Sedmého ráje není možné pokračovat za postavy z minulých ročníků. Podívejte se na současnou nabídku a vyberte si, co vás láká si zkusit nového či podobného vašim dřívějším favoritům. Možnost navázat na své minulé postavy budete mít opět v září. Nebojte se experimentovat. 🙂  

 

Kroky po registraci

Registrace je prvním krokem k účasti na Sedmém ráji. Po vytvoření, dopsání a zkonzultování postavy vám bude postava potvrzena a následně v průběhu příprav ročníku obdržíte dodatečné informace k postavě. To znamená dovednosti, znalosti, nějaké ty nápovědy, intriky… prostě vše, co k živoucímu charakteru patří.

A pak už jen zbývá si vše přečíst, zabalit se a přijet si užít Sedmý ráj: Za branou. Nechť vaše kroky skrze Bránu Draků vedou do nového vysněného kraje.

 

Váš nadšený a těšící se Org tým

 

Organizační tým

Jméno Příjmení "Přezdívka"

Jméno Příjmení "Přezdívka"