Převtělení

“Říkají nám různě: národ ze tmy, chladní, odtažití, temní, vládci stínů, zloději těl, neumírající… ale nazývají nás ii mnoha dalšími nálepkami. Jsme pro ně někdy záhadou, jindy trnem v oku. Žijeme ve stínu a chladu, umíme přežít tam, kde by jiní nevydrželi. Jistě, oblékáme se do černé, měníme těla, když nadejde čas, mnohé životy nás naučily hodně, a tak nás už jen máloco překvapí. Nejsme však tak chladní jako náš kraj a lidé, kteří nás tak vidí díky našim zkušenostem a opakovanému věku života. Naším darem je hlavně jedinečnost každého z nás v jeho vlastní individualitě. Je to tak prosté – kdo žije mnoho životů, má mnoho možností, jak život žít, a my se žít naučili už dávno naplno.

Jsme Převtělení, národ, pro který smrt není konec, nýbrž nový začátek, nový cyklus života a šance znovu zdokonalit svou duši, předčít sám sebe. Žijeme mnoho životů, my, kteří se dovedli oprostit od slabostí a dočasnosti těla. Mnoho životů k získání vědomostí, zušlechtění ducha i Duše, která je pro nás tím jediným na čem záleží. Tělo je jen nástroj, schránka, hmota, s takovou umíme pracovat, měnit ji, zdokonalit, až se podřídí myšlence.

Ovládáme magii stínů, života, ledu, hmoty i sami sebe. Ve své přirozenosti kdo by určil, co je ještě schopností a dovedností a co již kouzlem a magií? Komu byl dán takový dar, stal by se hlupákem, kdyby ho nevyužíval pro svůj plný potenciál, ba se nesnažil předčít sám sebe. Myslíte si, že něco zdánlivě nejde nebo si protiřečí? Chyba! Správná otázka nezní: “Jde to vůbec?”, nýbrž: “Jak na to?”. A to my umíme odhalit. Mnozí z nás si osvojili rozličná umění, nad kterými by se jiný podivil.

Historie nás naučila, že svět je plný cyklů, malých, velkých i těch největších. Vše je kruhem, kdy dříve či později se jeden konec spojí v druhý a vše začne nanovo. Pak jediné, na čem záleží, je, zdali další cyklus bude stejný a opakující se, nebo naopak lepší, dokonalejší. 

A my si pamatujeme mnohé, věci minulé, i možné odpovědi na otázku: “Co kdyby…”

 

  • Kronika neumírajících; Santiago Corvinni, kronikář, básník a filosof

 

 

“Je načase zjistit, co se stalo se Sedmými, a jakou moudrost za sebou zanechali. Jako Starší jsme rozhodli, že je třeba jednat a vyslat na východ skupinu, která přinese zpět znalosti a informace a vysvětlení, proč utichly hlasy Sedmých. Skupinu složenou ze zkušených a schopných jedinců s naší plnou podporou a prostředky. Skupinu, která zajistí, že pokud něco zbylo, nepadne to do špatných rukou, cizích rukou. A zajistí v případě potřeby zázemí pro další postup našeho národa. Tak ať jest vykonáno.”

 

  • Ademmar Dragannis, Starší, nositel Kamene duší, mistr esence a očarování

 

 

Organizační tým

Jméno Příjmení "Přezdívka"

Jméno Příjmení "Přezdívka"